بیمه تجهیزات برنامه سازی

در کنار پوشش بیمه ای مسئولیت تهیه کنندگان در قبال عوامل اجرایی ساخت یک پروژه فیلم سازی، می توان مسئولیت نگهداری ابزار و وسایل مربوط به ساخت یک فیلم را نیز در برابر حوادث بیمه نمود.

این بیمه نامه نیز با توجه به نیاز تهیه کنندگان محترم و استقبال بالا، پس از کسب مجوزهای لازم، با تخفیفات و تسهیلات ویژه به متقاضیان محترم ارائه می شود تا با فراغ بیشتر و آسودگی خیال به فعالیت هنری خود ادامه دهند.

عزیزان متقاضی صدور این بیمه نامه می توانند برای درخواست پوشش بیمه ای مزبور به یکی از دو روش زیر عمل نمایند:

1- با کلیک بر روی لینک دریافت فرم ها، فرم مربوط را دریافت نموده و پس از چاپ و تکمیل آن، از طریق بخش ارسال فرم ها برای ما ارسال نمایند.

2- از طریق بخش آنلاین به سوالات مربوط پاسخ گفته و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز و مطالعه شرایط و ضوابط، نسبت به ارسال اطلاعات اقدام نمایند.

بدیهی است در صورت وجود هرگونه سوال و یا ابهامی می توانید از طریق بخش گفتگوی آنلاین و یا تماس با شماره تلفنهای این دفتر، با کارشناسان مربوط گفتگو نمایید.

   دریافت فرم مشخصات تجهیزات  دریافت فرم ثبت نام    down

ارسال فرم ها   up

توجه:

سیستم بصورت خودکار پس از تکمیل فرم شماره 1، شما را به فرم شماره 2 هدایت خواهد کرد در غیر این صورت، لطفا پس از تکمیل فرم آنلاین شماره 1، فرم آنلاین اطلاعات شماره 2 را نیز تکمیل نمائید.

Online logo 2ورود آنلاین اطلاعات فرم شماره 1

نکته*:

درصورتی که تعداد تجهیزات شما از تعداد فیلدهای فرم شماره 2 بیشتر می باشد، لطفا فرم را تا انتهای تکمیل تجهیزات، مجددا تکمیل و ارسال نمائید. 

Online logo 2ورود آنلاین اطلاعات فرم شماره 2

عضویت درخبرنامه

برای اطلاع ازکلیه امور بیمه ای و دریافت اخبار سایت، ایمیل خود را وارد کنید:

آمار بازدیدکنندگان

3438
امروزامروز2
دیروزدیروز8
هفته جاریهفته جاری78
ماه جاریماه جاری259
کل آمارکل آمار3438