خدمات عمومی

در اینجا با خدمات عمومی ما بیشتر آشنا شوید

نمایندگی صابری با نگرش دسترسی عموم به خدمات مشاوره امور بیمه ای، امکان مشاوره تلفنی بدون ملزم شدن مراجعان به خرید بیمه نامه را برای استفاده کاربران محترم سایت خود فراهم آورده است. ومراجعین به این سایت می توانند علاوه بر دریافت خدمات آنلاین بصورت تلفنی نیز مورد مشاوره قرار گیرند . کاربران محترم می توانند با تماس با شماره تلفن های 11- 66594310 و 66943906 تماس ومورد مشاوره همکاران متخصص ما در رشته های مختلف بیمه ای قرار گیرند.همچنین تلفن گویای88988253 الی 6 شرکت سهامی بیمه ایران بطور بیست وچهار ساعته آماده پاسخگوئی به سوالات تماس گیرندگان عزیز می باشد.برخی از بیمه نامه ها از جمله بیمه های عمر ، بیمه های درمان تکمیلی ، بیمه های مهندسی و حتی بیمه بدنه اتومبیل نیازمند مشاوره در محل می باشد ازاین رو کارشناسان مجرب نمایندگی صابری بعنوان نماینده برتر ده سال متوالی بیمه ایران آمادگی خود را برای مشاوره در محل بصورت انفرادی و گروهی اعلام می نماید.

نمایندگی صابری آمادگی دارد با گروههای مختلف شغلی وارد قرارداد شده و تخفیفات ویژه گروهی به این گروهها اعطا نماید. این گروهها می توانند گروههای شغلی مانند اتحادیه ها و سندیکاها باشند و یا گروههای کارمندی وکارگری و یا ان جی اوها باشند . علاوه بر این، معمولا از سوی شرکتهای بیمه گر تخفیفات متنوعی به عموم هم میهنان بصورت گروهی ارائه می شود مانند تخفیف گروهی به دانش آموزان ،دانشجویان و خانواده ها و افراد ذی نفع آنان، که این نمایندگی با کسب اطلاع بموقع، آنها را دراختیار مشتریان و بیمه گزاران خود قرار می دهد.

بیمه گذاران عزیز می توانند بیمه نامه ی خود را ازطریق فکس یا ایمیل برای نمایندگی صابری ارسال و پس از مذاکره وتوافق بر سر قیمت، بیمه نامه و شرایط بیمه نامه، بیمه نامه خود را درب محل زندگی ویا محل کار خود تحویل بگیرند. بدیهی است در صورت نیاز به کارشناسی از محل یا اموال مورد بیمه کلیه هماهنگی ها و گسیل کارشناس از طریق تلفن و یا ایمیل میسر خواهد بود. جهت هماهنگی وصدور تلفنی بیمه نامه و بهره گیری از راهنمائیهای فنی همکاران ما در نمایندگی صابری هم اکنون با شماره های 11-66594310 و 66943906 تماس حاصل فرمائید.

نمایندگی صابری جهت سهولت در امر ارسال بیمه به سراسر تهران و رفاه حال شهروندان تهرانی علاوه بر استخدام افراد زبده، با آژانسهای شهری و پیکهای موتوری معتبر نیز طرف قرارداد می باشد و بیمه نمایندگی صابری جهت سهولت در امر ارسال بیمه به سراسر تهران و رفاه حال شهروندان تهرانی علاوه بر استخدام افراد زبده، با آژانسهای شهری و پیکهای موتوری معتبر نیز طرف قرارداد می باشد و بیمه نامه های صادر شده را که از طرق مختلف سفارش گرفته است در کمتر از دو ساعت کاری به نزد بیمه گذاران عزیز ارسال می نماید تا در وقت و هزینه همشهریان عزیز تهرانی صرفه جوئی شود.

نمایندگی صابری از ابتدای فعالیت خود با تمرکز بر انواع خدماتی که بخش عمده بیمه گزاران را مورد توجه قرار دهد در زمینه ارائه خدمات بیمه ای درمان تکمیلی فعالیت داشته و مشتریان عمده ما که بخشی از آن ذیلا مورد اشاره قرار کرفته اند می توانند، گواه مناسبی برای نحوه ارائه خدمات و همراهی با عموم بیمه گزاران و اعضاء زیر مجموعه از ابتدا تا انتهای قرارداد باشند. بخشی از سازمانها و شرکتهای طرف قرارداد - موسسه قلم چی - خانه سینما - جامعه صنفی تهیه کنندگان سینما - سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران - اداره آموزش و پرورش منطقه 10 تهران - شرکت نکا چوب - انجمن سینمای جوانان کشور - سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران - شرکت صنایع آزمایشگاهی و دارویی انیسان - شرکت تکاپو طب - شرکت شمالیت - شرکت مشهود

نمایندگی صابری در نظر دارد جهت رفاه حال بیمه گذاران عزیز با بانکها وسامانه های پرداخت الکترونیک وارد قرارداد شود و لذا تا تکمیل قرارداد، بیمه گذاران عزیز می توانند مبالغ قابل پرداخت خود را به؛ حساب جام ملت: 2800470 شماره کارت: 6755-1016-3372-6104 واریز نمایند.سفارش آنلاین انواع بیمه نامه در این قسمت در چند ثانیه امکان پذیر می باشد.کافیست به این لینک مراجعه و فرم ساده آنرا تکمیل نمایید و دکمه سفارش را فشار دهید. جهت صدور انواع بیمه نامه و مشاوره رایگان همکاران متخصص ما در ساعات اداری ودر کمتراز یکساعت با شما تماس خواهند گرفت.

فرم سفارش آنلاین پوشش بیمه ای  

کلیه مراحل بازدید اولیه وکارشناسی در محل برای بیمه های اموال ،اشخاص ومسئولیت رایگان می باشد و همکاران ما در طول هفته آماده هرنوع کارشناسی در رشته های مذکور می باشند.

عضویت درخبرنامه

برای اطلاع ازکلیه امور بیمه ای و دریافت اخبار سایت، ایمیل خود را وارد کنید:

آمار بازدیدکنندگان

3439
امروزامروز3
دیروزدیروز8
هفته جاریهفته جاری79
ماه جاریماه جاری260
کل آمارکل آمار3439